Edycja X

Lubimy pomagać!

Organizacja Turnieju, to przedsięwzięcie wymagające dużego zaangażowania i wysiłku. Ale każda kropla potu idzie w zapomnienie, gdy widzimy, jak zbliżamy się do celu, który wyznaczamy sobie na początku turniejowej drogi.

W roku 1999, gdy pojawił się pomysł pierwszego meczu „Gwiazdy na Gwiazdkę” nikt nie spodziewał się, że zapoczątkowano piękną charytatywną tradycję. Jednym z inicjatorów tego pomysłu był znany lokalny dziennikarz sportowy, nauczyciel wychowania fizycznego, trener młodzieżowych drużyn koszykarskich – Paweł Doliński.

W roku 2012, gdy idea tej charytatywnej imprezy sportowej odżyła po kilkuletniej przerwie, Paweł ponownie z wielką determinacją zaangażował się w jej organizację. Wspierając nas swoim sportowym autorytetem, wieloletnim doświadczeniem związanym z realizacją sportowych przedsięwzięć, jak również prowadząc licytacje charytatywne przyczynił się do zebrania kwoty pieniężnej, która pozwoliła na realizację ubiegłorocznego celu.

Tym razem do celu musimy podążać bez Pawła… Kilka miesięcy temu doznał wylewu krwi do mózgu i dziś walczy o swoje zdrowie. Walka jest trudna i kosztowna, ale nie jest w niej osamotniony. Prócz opieki rodziny może liczyć na przyjaciół! Dobro powraca i tym razem też tak będzie, bowiem celem tegorocznego turnieju „Gwiazdy na Gwiazdkę” jest rehabilitacja Pawła. Wierzymy, że przy udziale ludzi dobrej woli uda nam się uzbierać kwotę, która zapewni naszemu przyjacielowi możliwie najlepszą opiekę medyczną. Tak samo jesteśmy przekonani o tym, że Paweł szybko stanie na nogi i już w przyszłym roku poprowadzi kolejną edycję GnG!

 

[ze zbiorów prywatnych]              [ze zbiorów prywatnych]              [ze zbiorów prywatnych]              [ze zbiorów prywatnych]

 

[ze zbiorów prywatnych]              [ze zbiorów prywatnych]              [ze zbiorów prywatnych]              [ze zbiorów prywatnych]