Reprezentacja Dziennikarzy zwycięzcami turnieju!

XIV GnG to zdecydowanie najmocniej obsadzona edycja turnieju w historii. Na pewno wielu na początku stawiało na drużynę Maćka Rybusa lub obrońców ubiegłorocznego tytułu Raperów i Przyjaciół prowadzonych przez Adama GREENA Ciesielskiego.

Piłka nożna okazała się po raz kolejny sportem, w których wyników nie da się przewidzieć i efekcie wszystkich spotkań w trybie „każdy z każdym”, najlepszą drużyną turnieju okazała się Reprezentacja Dziennikarzy z dorobkiem 9 punktów. Po piętach deptała im Ryba Team, a trzecie miejsce na podium zajęła Reprezentacja PKO Banku Polskiego. Dalej uplasowali się: Młode Wilki i Raperzy i Przyjaciele.

Ci ostatni „przetransferowali” do drużyny Dziennikarzy sensację turnieju – Sebastiana Stebleckiego, który z dorobkiem 6 bramek zdobył tytuł najlepszego strzelca.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Marcina Krzywickiego, a najlepszym bramkarzem Macieja Szczęsnego.


WYNIKI

Ryba Team – PKO BP 1:1 (0:0); br.: Marcin Krzywicki (12) – Piotr Iwaszkiewicz (13).
Raperzy i Przyjaciele – Dziennikarze 1:3 (0:2); br.: Mateusz Cetnarski (16 karny) – Sebastian Steblecki 2 (1 i 2) i Andrzej Twarowski (10).
Młode Wilki – PKO BP 1:2 (1:1); br.: Damian Radowicz (8) – Dominik Furman (2) i Mateusz Złotowski (14).
Ryba Team – Dziennikarze 5:1 (1:1); br.: Marcin Krzywicki (5), Maciej Rybus 3 (10, 11 i 16) i Marcin Żewłakow (14) – Sebastian Steblecki (8).
Młode Wilki – Raperzy i Przyjaciele 2:1 (1:0); br.: Damian Radowicz (2) i Sławomir Chałaśkiewicz (14) – Michał “Wigor” Dobrzański (16).
Dziennikarze – PKO BP 4:1 (0:1); br.: Andrzej Twarowski 2 (11 i 11), Sebastian Steblecki (13) i Bartłomiej Dawidek (14) – Dominik Furman (2).
Ryba Team – Młode Wilki 1:1 (0:1); br.: Marcin Krzywicki (12) – Damian Kostowski (4).
PKO BP – Raperzy i Przyjaciele 6:5 (3:1); br.: Łukasz Masłowski (5), Piotr Iwaszkiewicz 2 (7 i 8), Paweł Tarsiński (13), Dominik Furman (15) i Adam Wielgołaski (16) – Robert Chwastek 2 (2 i 10), Luiz Carlos Santos Deleu (9), Michał “Wigor” Dobrzański (13) i Mateusz Cetnarski (15).
Dziennikarze – Młode Wilki 4:0 (2:0); br.: Sebastian Steblecki 2 (8 i 14), Marek Furjan (8) i Andrzej Twarowski (12).
Ryba Team – Raperzy i Przyjaciele 8:3 (4:1); br.: Marek Jóźwiak (4), Wojciech Trochim 3 (5, 14 i 16), Arkadiusz Nowicki (6), Marcin Żewłakow (8), Maciej Rybus (12) i Marcin Krzywicki (15) – Michał “Wigor” Dobrzański (7), Adrian “Sznaju” Szajder (10) i Robert Chwastek (11).

1. Dziennikarze 4 9 12-7
2. Ryba Team 4 8 15-6
3. PKO BP 4 7 10-11
4. Młode Wilki 4 4   4-8
5. Raperzy i Przyjaciele 4 0 10-19


Dziennikarze: Grzegorz Jędrzejewski – Sebastian Steblecki (6), Andrzej Twarowski (4), Bartłomiej Dawidek (1), Marek Furjan (1), Mariusz Walkiewicz, Piotr Gołos, Marcin Lepa i Adrian Mielnik.
Ryba Team: Maciej Szczęsny – Maciej Rybus (4), Marcin Krzywicki (4), Wojciech Trochim (3), Marcin Żewłakow (2), Marek Jóźwiak (1), Arkadiusz Nowicki (1), Maciej Wyszogrodzki, Jacek Magiera i Szymon Marciniak.
PKO BP: Michał Sochacki – Piotr Iwaszkiewicz (3), Dominik Furman (3), Mateusz Złotowski (1), Łukasz Masłowski (1), Paweł Tarsiński (1), Adam Wielgołaski (1), Piotr Hełmecki, Robert Zawardzin, Michał Urbaniak i Mateusz Manart.
Młode Wilki: Maciej Humerski – Damian Radowicz (2), Sławomir Chałaśkiewicz (1), Damian Kostowski (1), Robert Wilk, Dariusz Dźwigała, Rafał Pawlak, Piotr Szarpak, Marcin Kozłowski i Sebastian Zieleniecki.
Raperzy i Przyjaciele: Leszek “Eldo” Kaźmierczak – Michał “Wigor” Dobrzański (3), Robert Chwastek (3), Mateusz Cetnarski (2), Luiz Carlos Santos Deleu (1), Adrian “Sznaju” Szajder (1), Adam “Green” Ciesielski, Michał “Klasik” Karliński, Mateusz Wdowiak, Jakub “Kochan” Kochanowski, Jarosław “DJ Cider” Korkosz i Bilguun “Bill” Ariunbaatar.